11.10.2021

SAYIN KAYMAKAMIMIZI ZİYARET

2021 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle, Hanak İlçe Müftülüğü Camiler ve Din Görevlileri Haftası Düzenleme Komisyonu, İlçe Müftüsü Sayın Eyüp KALKAN başkanlığında Hanak İlçe Kaymakamını ziyaret etti.

İlçe Müftüsü Eyüp KALKAN: “Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından 2021 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası teması; “Cami, Din Görevlileri ve Vefa” olarak belirlenmiştir. Daha önce programlar hakkında bilgilendirmiş olduğumuz Hanak İlçe Kaymakamımız Sayın Fatma TURHAN KESER’i makamında ziyaret ettik. Yapılacak programlar hakkında bilgiler aktardık.”

Hanak İlçe Kaymakamımız Sayın Fatma TURHAN KESER: “Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle tüm din görevlilerinin haftasını tebrik ediyorum. Çok zor süreçlerden geçtik. Diyanet İşleri Başkanlığı mensupları olarak sizler bu zor dönemlerde çok gayret gösterdiniz. Göstermiş olduğunuz bu gayretler yadsınamaz. Haftanızı tebrik ediyor, sağlıklı, bir şekilde görev yapmanızı ve huzurlu bir hayat sürmenizi temenni ediyorum.” diyerek duygularını dile getirdi.